;
MAS ART
2019 Таргетована рекламаПросування в InstagramПросування FBНаписання статей і текстівsmm послуги

Відома українська художниця Оксана Мась живе та працює в Іспанії, Швеції, Україні. Є автором понад 25 різних арт-проектів, постійно бере участь як у міжнародних, так і в індивідуальних виставках.
ЗАДАЧА: як і будь-якого митця, у Оксани Мась є своя унікальна філософія, яку вона передає в своїх роботах. Нашим завданням стало побудувати візуальну комунікацію особистого бренда художниці в digital-просторі. А також створити платформу для підтримки та просування її участі в міжнародних виставках і бієнале.

РІШЕННЯ: работа над таким масштабным проектом началась с еще более глобальных планоробота над таким масштабним проектом почалася з ще більш глобальних планів – написання стратегії. Це допомогло впорядкувати інформацію, якою ми володіли на момент роботи з клієнтом, опрацювати рубрики та подання матеріалу, а також поставити довготривалі цілі та продумати тактичні кроки їх виконання.

У межах контенту розроблені такі рубрики: Project concept, Current work Oksana Mas EXPO, Oksana travel, Oksana woman power, Lab guests + незаплановані публікації.

Стиль робіт Оксани Мась завжди впізнаваний – лаконічні та найчастіше монохромні картини-замальовки монументального формату, технологічні за виконанням і ліричні за настроєм. Крім традиційних двовимірних творів, художниця створює унікальні об'єкти зі шкіри, пластику та автомобільних двигунів.

Цю впізнаваність ми закріпили у візуальному контенті сторінки. Підкреслюючи та оживляючи різні деталі, ми використовували прийоми COLOUR, PROTO_ELEMENT, DYNAMIC. Це допомогло не тільки привернути увагу підписників, але і зробити додатковий акцент на тому, що хотіла підкреслити сама художниця в своїх роботах.


Для PR-підтримки участі Оксани Мась у міжнародних виставках було розроблено план співпраці з піар-агентствами та окремий план підтримки проекту в digital-просторі. За час спільної роботи здійснено просування: Contemporary Istanbul 2017, Gravity + glass by Oksana Mas. NK Gallery, Spiritual cities. Oksana Mas в музеї MA*GA, Мілан та просторі аеропорту Milan-Malpensa Airpor, Sotheby's Milan. The personal exhibition of Oksana Mas и KIEV / SPIRITUAL CITIES.РОБОТА АГЕНТСТВА: комунікаційна стратегія, креативна ідея, контент планування, копірайтинг та візуальний контент, оформлення сторінок, реклама в social media.

Результат роботи:
FACEBOOK
Середньомісячний приріст підписників – 1434.
Середньомісячне охоплення – 132 338.
Середньомісячна залученість – 42 121.
Середньомісячне охоплення публікацій – 365 955.
Сумарне охоплення рекламної кампанії заходів – понад 199К.
Середня залученість для публікацій-анонсів – понад 17К.
Приблизний рівень приросту запам'ятовуваності – 19,91%.
Тактика при анонсуванні заходів: намагалися показувати наші анонси більш вузькій цільовій аудиторії релевантною мовою (італійська, англійська, українська, турецька).
INSTAGRAM
Середньомісячний приріст підписників – 765.
Середньомісячний ER – 4,07%
У межах стратегії проходила популяризація брендових хештегів.

 

Сподобався проєкт?

інші роботи
Бажаєте бути в курсі наших новин?
Залишити заявку 4press.com 4press.com 4press.com