;
ЛАДА
2021 Фірмовий стильРебрендингЛоготипБренд бук медицинапослуги

ЛАДА – медичний центр репродуктивного здоров'я.
ЗАДАЧА: модернізувати графічний символ бренду згідно з сучасними трендами графічного дизайну в даній галузі зі збереженням основних діагностичних характеристик поточної версії фірмового знаку.

РІШЕННЯ: поточним логотипом медичного центру ЛАДА було деталізоване зображення плодовитого дерева, як головного символу сім'ї та продовження роду. Перш ніж приступити до безпосередньої розробки оновленого графічного символу, наша команда провела ретельний аналіз логотипів ключових, прямих та непрямих конкурентів бренду, а також його світових аналогів. Це допомогло нам визначити основні особливості побудови та кольорової гами фірмових знаків у галузі, для успішної диференціації компанії зі збереженням приналежності до категорії.
Новим графічним символом медичного центру стало дерево-квітка з кругів-модулів. Цей фірмовий знак ідеально зберіг зв'язок зі своєю застарілою версією, наповнивши її свіжим сучасним звучанням. Фірмовими кольорами бренду було обрано: зелений та кораловий.

Таке колірне рішення виграшно контрастує з типовою «медичною» синьо-зеленою гамою, наповнюючи її життєрадісністю та позитивом, які подарує поповнення у сім'ї. Оновлений логотип легкий для сприйняття та запам'ятовування. Він також легко масштабується на ключові рекламні носії, дизайн яких також був розроблений нашим агентством:
• візитки
• фірмові бланки та буклети
• вивіска, зовнішня та внутрішня навігація
• медичні халати
• чашки
• оформлення вебсайту
• оформлення профілів у соціальних мережах

РОБОТА АГЕНТСТВА: розробка бренду; підготовка системи візуальних комунікацій: типографіка, ключові візуальні ідентифікатори, закономірності використання та побудови, колірне рішення, організація гайдлайнів – інструкції щодо використання елементів фірмового стилю; дизайн корпоративної продукції.

Сподобався проєкт?

інші роботи
Бажаєте бути в курсі наших новин?
Залишити заявку 4press.com 4press.com 4press.com