;
ITC
2014 Таргетована рекламаПросуванняНаписання статей і текстівsmm логістикапослуги

ITC Group. Вантажні перевезення.
Вантажоперевезення та будь-які логістичні операції – це завжди переживання, стрес, постійний контроль, багато клопоту та сумнівів. Немає впевненості в тому, що ваш вантаж доставлять вчасно і цілісним? Не знаєте, з ким зв'язатися і як зрозуміти, на якому етапі доставка? Компанія ITC займається вантажоперевезеннями понад 15 років, і її першочерговим завданням є Soft&Safe Service. А нашим – донесення переваг – CARRY BY A SINGLE MOTION через комунікаційну стратегію в social media.
ЗАДАЧА: створення креативної ідеї комунікаційної платформи, формування стратегії просування в social media, розробка digital-активацій і програми лояльності.

РІШЕНЕННЯ: ґрунтуючись на інсайтах споживача, була розроблена креативна ідея просування «Вантажний телепорт ITC». Ідея повністю спирається на принципи роботи компанії – миттєва та безпечна доставка вантажів одним дотиком.

РОБОТА АГЕНТСТВА: комунікаційна стратегія, креативна ідея, контент планування, копірайтинг і візуальний контент, оформлення сторінок, реклама в social media.

Сподобався проєкт?

інші роботи
Бажаєте бути в курсі наших новин?
Залишити заявку 4press.com 4press.com 4press.com