;
Франзоль
2010 Таргетована рекламаПросування в InstagramПросування FBПросуванняНаписання статей і текстівsmm horeca

«Франзоль». Справжнє Одеське кафе №1!
ЗАДАЧА: розробити комунікаційну та креативну ідею просування Кафе Франзоль в social media. У межах просування передати характерний одеський колорит і настрій, який панує в закладі. Донести ідею та переваги, збільшити лояльність клієнтів, знизити кількість негативу, сформувати репутацію та приводи для відвідування.

РІШЕННЯ: Кафе Франзоль у кожній деталі: від меню до інтер'єру передає атмосферу Одеси. Меню складено в такий спосіб, щоб кожен міг відчути себе на кухні тітки Сари з Молдаванки. Смачно? Тоді спробуйте самі! Суто одеські рецепти «Суто одеські рецепти» містить у собі понад 20 різних рубрик про одеську кухню з рецептами, про традиції, одеських героїв і саме місто, а також трохи гумору. Вони піднімуть вам настрій, знання та кулінарні здібності на 101%.

РОБОТА АГЕНТСТВА: комунікаційна стратегія, креативна ідея, контент-планування, копірайтинг і візуальний контент, оформлення сторінок, реклама в social media, репутаційний менеджмент, модерація сторінки, розробка та супровід активацій.

Сподобався проєкт?

інші роботи
Бажаєте бути в курсі наших новин?
Залишити заявку 4press.com 4press.com 4press.com